Μόνο για 7 συμμετέχοντες Διάρκεια: 5 ώρες 1ο Τμήμα: Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2024 2ο Τμήμα: Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2024 Ώρες: 10:00-15:00 Διά ζώσης Αξία: 145€ + ΦΠΑ 34,80€, ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 179,80€ EARLY BIRD έως 30/7: 120€ + ΦΠΑ 28,80€, ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 148,80€
Από την εμπειρία μου ως δασκάλας για περισσότερα από 20 χρόνια, η πλειονότητα των ανθρώπων αναπνέει με τη ρηχή αναπνοή του άγχους, όπως την ονομάζω.
Αυτή η αναπνοή επιδρά αρνητικά στη φωνή, την ομιλία και την ενεργητική ακρόαση. Γι’ αυτό το λόγο αποτύπωσα τη Μέθοδό μου Φωνή & Επιτυχία στο βιβλίο “Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ – Πώς να μιλάς ώστε να σε ακούν”.
Διαρκώς μου λέτε και μου γράφετε:
Οι διαφραγματικές αναπνοές είναι η απάντηση στα παραπάνω ζητήματα.
Έχω δει θαυμαστά αποτελέσματα στη φωνή και την ομιλία από ανθρώπους που τις εφαρμόζουν.
Το διά ζώσης αυτό workshop δημιουργήθηκε για
Μεθοδολογία
Βάλε τις φόρμες σου και έλα να αναπνεύσουμε βαθιά μαζί!
Μπορείς να εγγραφείς στο κανάλι μου στο YouTube ΕΔΩ
Εάν επιθυμείς να μελετήσεις μαζί μου Φωνή και να αποκτήσεις γνώσεις Δημόσιας Ομιλίας μπορείς να παρακολουθήσεις τα δύο online εκπαιδευτικά προγράμματα: